Auto Moto Giełda
samochody osobowe, ciężarówki, autobusy, motocykle...

PROWADZISZ FIRMĘ ZAJMUJĄCĄ SIĘ HANDLEM SAMOCHODAMI? ZAREJESTRUJ SIĘ I DODAWAJ OGŁOSZENIA ZA DARMO!
DLA PIERWSZYCH UŻYTKOWNIKÓW PROPONUJEMY DOŻYWOTNIE BEZPŁATNE KONTA I BEZPŁATNE OGŁOSZENIA, BEZ WZGLĘDU NA PÓŹNIEJSZE ZMIANY W FUNKCJONOWANIU STRONY.
ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ I DODAWAJ BEZPŁATNE OGŁOSZENIA!

Regulamin

REGULAMIN
§1
Strona auto-moto-gielda.pl gromadzi ogłoszenia o sprzedaży pojazdów mechanicznych, a w tym samochodów osobowych, samochodów dostawczych, samochodów ciężarowych, motocykli, maszyn rolniczych i budowlanych, a także ogłoszenia firm prowadzących daiałalność produkcyjną, handlową, lub usługową, w branży motoryzacyjnej.
§2
Pod pojęciem użytkownika rozumie się każdą osobę posiadającą konto użytkownika na stronie auto-moto-gielda.pl lub w inny sposób korzystającą ze strony auto-moto-gielda.pl.
§3
Dodawanie ogłoszeń na stronie auto-moto-gielda.pl jest możliwe po uprzedniej rejestracji i założeniu konta użytkownika.
§4
Użytkownik strony auto-moto-gielda.pl, który dokonuje rejestracji i zakłada konto na stronie auto-moto-gielda.pl, wyraża tym samym zgodę na otrzymywanie informacji związanych z funkcjonowaniem strony, w tym np. informacji dotyczących wprowadzanych na stronie zmian i modyfikacji, informacji o przerwach w funkcjonowaniu strony, oraz informacji dotyczących posiadanego na stronie konta użytkownika i zamieszczonych ogłoszeń.
§5
Użytkownik dodający ogłoszenie na stronie auto-moto-gielda.pl zobowiązany jest do zamieszczania w ogłoszeniu informacji zgodnych z aktualnym stanem faktycznym i prawnym.
§6
Użytkownik może zamieszczać na stronie auto-moto-gielda.pl materiały graficzne, których jest właścicielem, lub do których posiada odpowiednie prawa.
§7
Użytkownik dodający na stronie auto-moto-gielda.pl ogłoszenie zawierające materiały graficzne wyraża zgodę na umieszczenie na tych materiałach graficznych logo lub nazwy strony auto-moto-gielda.pl.
§8
Zabrania się zamieszczania na stronie auto-moto-gielda.pl ogłoszeń o treści niezgodnej z prawem lub naruszającej normy współżycia społecznego.
§9
Treści zamieszczane przez użytkowników i opublikowane na stronie auto-moto-gielda.pl, a w tym w szczególności treść ogłoszeń oraz informacje o użytkownikach strony, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
§10
Właściciel strony auto-moto-gielda.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość informacji zawartych w ogłoszeniach zamieszczanych przez użytkowników.
§11
Właściciel strony auto-moto-gielda.pl zastrzega sobie prawo do usuwania - bez dodatkowych wyjaśnień - ogłoszeń niezgodnych z niniejszym regulaminem oraz kont użytkowników naruszających postanowienia niniejszego regulaminu.
§12
Właściciel strony auto-moto-gielda.pl zastrzega sobie prawo do usuwania kont użytkowników nie posiadających aktywnych ogłoszeń przez okres dłuższy niż 6 miesięcy. Przez aktywne ogłoszenie rozumie się ogłoszenie które jest widoczne dla wszystkich użytkowników strony auto-moto-gielda.pl.
§13
Właściciel strony auto-moto-gielda.pl zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszym regulaminie.
Regulamin opublikowany w dniu 18.07.2017
» Regulamin » Polityka Prywatności » LOGOWANIE » Kontakt
© auto-moto-gielda.pl
gości online: 1